REKLAMA
Cartoon Network GameBox

Cartoon Network GameBox

Cartoon Network

Opis

ZNAJDZIESZ TU WSZYSTKIE SWOJE ULUBIONE KRESKÓWKI
Graj w gry oparte na motywach z NAJLEPSZYCH kreskówek Cartoon Network. Twoje ukochane postacie: Gumball, Darwin, Robin, Raven, Fin
ZNAJDZIESZ TU WSZYSTKIE SWOJE ULUBIONE KRESKÓWKI
Graj w gry oparte na motywach z NAJLEPSZYCH kreskówek Cartoon Network. Twoje ukochane postacie: Gumball, Darwin, Robin, Raven, Finn, Jake czy Czteroręki, już na Ciebie czekają!

GRAJ W NAJLEPSZE GRY
Graj dzięki aplikacji dla dzieci Gry Cartoon Network we wspaniałe produkcje, w których strzelasz gole, spuszczasz łomot bandziorom, skaczesz ze wzgórz i drapaczy chmur oraz zbierasz odznaki i turbodoładowania. Teraz możesz grać zawsze i wszędzie!

GRY Z SERIALU NIESAMOWITY ŚWIAT GUMBALLA
Odwiedź miasteczko Elmore i graj w produkcje ze wszystkimi swoimi ulubionymi postaciami z Niesamowitego świata Gumballa – Gumballem, Darwinem, Anais, Bananem Joe oraz wieloma innymi! W grze „Ucieczka z Elmore” Gumball ze znajomymi dają nogę ze swojego gimnazjum. Czeka na Ciebie również gra „Huśtaj się!”, w której pomagasz Gumballowi i Darwinowi przeskakiwać z jednej platformy na drugą.

GRY NA MOTYWACH SERIALU MŁODZI TYTANI: AKCJA!
Lubisz bijatyki? W takim razie rzuć okiem na „Cięcie sprawiedliwości” i staw czoła niezliczonym falom groźnych przeciwników stojących na Twojej drodze do ULA. Jeśli wolisz gry automatowe, koniecznie wypróbuj produkcję „Tęczowe sny Raven”, w której Raven ponownie śni, że jest swoim wesołym różowym alter ego. Nie zwlekaj i dosiądź jej jednorożca, a następnie odbij się od jak największej liczby chmurek, zanim się przebudzi!

GRY NA MOTYWACH SERIALU BEN 10
Wypróbuj wszystkie nasze pełne akcji gry z serialu Ben 10! Steruj Benem, który unosi się nad ulicami, i strzelaj do pojawiających się przeciwników w produkcji „Zwarcie”. W trakcie walki zamieniaj się w potężnych obcych i walcz z zajadłymi bossami na końcu każdego poziomu. Dzieciaki mogą również zamienić się w Muchę w grze „Dym na kempingu”, w której mają za zadanie uratować niewinnych turystów zwiedzających piękny park przed najazdem złych robotów Para Bucha.

GRY NA MOTYWACH SERIALU PORA NA PRZYGODĘ!
Odwiedź Krainę Ooo i zagraj w niezwykle zabawne gry przygodowe dla dzieci. Ochroń Finna i Jake'a przed soplami Lodowego Króla w najnowszej grze na motywach serialu Pora na przygodę! zatytułowanej „Lodowy podmuch Marceliny”. Jeśli lubisz Marcelinę, czeka Cię mnóstwo zabawy. Zrób dobry użytek z jej odważnej muzyki i przegoń nadbiegające pingwiny, generując fale dźwiękowe. Tylko uważaj na Lodowego Króla!

GRY NA MOTYWACH SERIALU ATOMÓWKI
Dołącz do Bójki, Bajki oraz Brawurki i pomóż im rozprawić się z rozpieszczoną Księżniczką Forsiastą, a także setkami jej latających androidów w odbywającym się po szkole pojedynku „Mechaniczny mecz. ”. W „Mechanicznym meczu” dzieci mogą się przekonać, jak idzie im latanie, i powstrzymać Mojo Jojo, unikając wszystkich przeszkód, którymi usiane jest niebo nad Townsville.

GRY NA MOTYWACH SERIALU MIĘDZY NAMI MISIAMI
Poznaj cały gang: Lodomira, Pandę i Grizza, a także ich znajomych. W produkcji „Cichosza ninja” wcielasz się w samozwańczego stróża kinowego porządku, który domaga się ciszy od wszystkich wcinaczy popcornu, siorbaczy napojów i hałaśliwych przeglądaczy telefonów.

CO MIESIĄC NOWE GRY
Zawsze czekają na Ciebie nowe gry i atrakcje. Jeśli jedziesz do szkoły, siedzisz w autobusie lub gdzieś wyjeżdżasz, koniecznie uruchom aplikację Cartoon Network OFFLINE. Pamiętaj tylko, by pobrać na wybrane urządzenie swoje ulubione gry. Jeśli brakuje w nim pamięci, poproś o pomoc mamę, tatę lub kogoś z dorosłych.

Zapraszamy co tydzień po nowe gry i ukryte niespodzianki.

Zrzuty z ekranu