REKLAMA
Gumball niesamowita impreza

Gumball niesamowita impreza

Gumball

Opis

Gumball robi imprezę i jesteś zaproszony! Szykuj się do rywalizacji z rodziną i przyjaciółmi. Odkryj cztery ekscytujące gry planszowe bazujące na miejscach z Niesamowitego świata G
Gumball robi imprezę i jesteś zaproszony! Szykuj się do rywalizacji z rodziną i przyjaciółmi. Odkryj cztery ekscytujące gry planszowe bazujące na miejscach z Niesamowitego świata Gumballa. Ścigaj się z rywalami i dotrzyj na metę jako pierwszy. Najpierw musisz przetestować swoje umiejętności w minigrach! W tej grze niczego nie można być pewnym!

„Cześć! Tu Richard Watterson! Znacie mnie jako tatę Gumballa albo tego gościa, który ma zakaz wstępu do 50 lokali Joyful Burger w Elmore! Witajcie w grze Gumball i jego niesamowita impreza! Ta aplikacja pozwoli wam wziąć udział w imprezie w moim domu i grać w planszówki! Gumball i jego znajomi nie pozwalają mi grać, bo ostatnim razem usiadłem na kostce i tyle ją widzieli… ale ponieważ to gra mobilna, wam to nie grozi! Oddam głos profesjonalistom, ale wiem, że będziecie się dobrze bawić. Richard spada!”

Graj sam albo z przyjaciółmi
Czy to na prawdziwej imprezie z przyjaciółmi, czy gdy chcesz się rozerwać sam, zawsze możesz zagrać w grę Gumball i jego niesamowita impreza – wystarczy Ci JEDNO urządzenie! Przekazujcie urządzenie między sobą, aby każdy mógł rzucić kostką i wykonać swój ruch. Każda minigra posiada tryb multiplayer do czterech graczy, w którym każdy gracz zajmuje jeden róg urządzenia, aby kontrolować akcję (i szaleństwo!). Bawisz się sam? Wciąż możesz grać w minigry przeciwko komputerowi! Bez względu na to, jaka to impreza, zabawa nigdy się nie kończy w grze Gumball i jego niesamowita impreza!

Cztery niesamowite plansze
Gra Gumball i jego niesamowita impreza posiada cztery plansze, na których możesz grać z przyjaciółmi! Przedrzyj się przez kręte i rozgałęzione ścieżki, na których każdy rzut kostką może oznaczać zwycięstwo albo porażkę! Każda plansza jest pełna osobliwych sztuczek i wyzwań, którym musisz sprostać. Czy dotrzesz na metę jako pierwszy? Poniżej znajdziesz listę wszystkich plansz!
• Nawiedzony dom
• Elmore
• Tęczowa fabryka
• Otchłań

Dwadzieścia ekscytujących minigier
Gra Gumball i jego niesamowita impreza zawiera dwadzieścia minigier – od pełnych akcji gier zręcznościowych po skomplikowane układanki! Jeśli masz swoją ulubioną minigrę, możesz w nią grać tyle, ile chcesz, w sekcji minigier!

Twoje ulubione postacie z Niesamowitego świata Gumballa
Co to za impreza bez kumpli? Możesz zagrać aż sześcioma różnymi postaciami ze świata Gumballa – od Wattersonów po ich najlepszych przyjaciół. Jest tu:
• Gumball
• Darwin
• Anais
• Penny
• Carrie
• Tobias

Zanim ściągniesz aplikację, powinieneś wiedzieć, że gra zawiera bezpłatną planszę „Nawiedzony dom” i pięć darmowych minigier. Pozostałe plansze i minigry można zakupić wewnątrz aplikacji. Zakupy wewnątrz aplikacji wymagają prawdziwych pieniędzy, a ich koszt obciąży twoje konto. W ustawieniach urządzenia możesz wybrać, kto z twojej rodziny może dokonywać płatności wewnątrz aplikacji i kiedy do transakcji w aplikacji (tej i jakiejkolwiek innej) będzie wymagane hasło.

Zrzuty z ekranu