REKLAMA
Puchar Cartoona

Puchar Cartoona

Cartoon Network

Opis

Oto Puchar Cartoona, całkowicie darmowa gra piłkarska od Cartoon Network! Stwórz swoją drużynę marzeń, wybierając ulubione postacie takie jak Darwin z Niesamowitego świata Gumballa
Oto Puchar Cartoona, całkowicie darmowa gra piłkarska od Cartoon Network! Stwórz swoją drużynę marzeń, wybierając ulubione postacie takie jak Darwin z Niesamowitego świata Gumballa, Raven z Młodych Tytanów: Akcji! i Jake z Pory na przygodę. Rozwijaj swoje umiejętności i wspólnie z drużyną zdobywajcie gole w drodze na szczyt tablicy wyników w największym Turnieju Pucharu Cartoona w dziejach! To więcej niż gra – to Puchar Cartoona!

STWÓRZ DRUŻYNĘ
Kto będzie kapitanem i bramkarzem? Ty decydujesz! Zbuduj niepokonaną drużynę, starannie dobierając zawodników na podstawie ich statystyk i mocy.

· Supergirl i Wonder Woman z DC Super Hero Girls
· Craig i Kelsey z Craiga znad Potoku
· Czteroręki i Szybcior z Bena 10
· Cyborg i Raven z Młodych Tytanów: Akcji!
· Jabłko i Szczypior z Jabłka i Szczypiora
· Finn i Jake z Pory na przygodę
· Darwin i Anais z Niesamowitego świata Gumballa
· Bójka i Bajka z Atomówek
· Panda i Lodomir z Między nami, misiaczkami
· Borsukowaty z Mao Mao i Bohaterów Czystego Serca

WYBIERZ KRAJ, KTÓRY CHCESZ REPREZENTOWAĆ
Twórz historię futbolu w barwach ulubionego kraju!Przygotowaliśmy bogatą ofertę krajów, które możesz reprezentować i poprowadzić do zwycięstwa w Pucharze Cartoona! Rozgrywaj mecze i strzelaj gole, aby zdobywać punkty i dostać się na szczyt tablicy wyników.

STRZELAJ BRAMKI
Gra polega na obronie własnej bramki i zdobywaniu goli, ale nie będzie to łatwe! Siatki przeciwnika strzeże niepokonany bramkarz! Postaraj się zwyciężyć, dryblując, podając i strzelając! Chwytaj również porozrzucane po boisku odlotowe doładowania i zapewnij swojej drużynie niezbędną przewagę (jeśli przeciwnik zdobędzie je jako pierwszy, Twoja drużyna będzie mieć kłopoty)! Wśród licznych wzmacniaczy znajdziesz między innymi superprędkość i bananową tarczę.

TRYB OFFLINE
Graj w dowolnym miejscu bez połączenia Wi-Fi. Wystarczy, że pobierzesz grę na swoje urządzenie.

ODBLOKOWUJ PIŁKI, STADIONY I POSTACIE
Na odblokowanie czeka mnóstwo fantastycznych przedmiotów, w tym ulepszenia statystyk, stadiony w określonych motywach, a także wiele różnych piłek! Warto również wspomnieć o wyjątkowych i zupełnie nowych postaciach, jak na przykład Batgirl z DC Super Hero Girls!

STAWIAJ CZOŁA CODZIENNYM WYZWANIOM
Masz mnóstwo nowych przedmiotów do odblokowania, więc przydadzą Ci się dodatkowe monety, które zdobędziesz, stawiając czoła codziennym wyzwaniom!


***** Nowości *****

Odblokuj nowych graczy!
Rozbuduj swoją drużynę, odblokowując zupełnie nowych graczy, w tym Mordechaja i Rigbiego ze Zwyczajnego serialu oraz Batmana z Młodych Tytanów: Akcji!

Jeszcze więcej superopcji do odblokowania!
Ale to nie koniec zabawy. Odkryj gamę nowych opcji do odblokowania, w tym kolory strojów, piłki i zestawy postaci.

Wkrocz do akcji w zadaniach Pucharu Cartoona!
Teraz czeka cię jeszcze więcej emocji i zabawy przy grze w piłkę nożną Cartoon Network. Stawka jest wysoka, a Twoi ulubieńcy walczą na boisku. Każda historia jest pełna niespodzianek, wyzwań, zwariowanej pogody i wielu innych atrakcji! Bombka z Atomówek debiutuje w drużynie Bójki, Bajki i Brawurki, które zmierzą się z Mojo Jojo na boisku! To nie koniec zabawy – uważaj na katastrofę przekąskową na boisku, gdy Gumball i Richard grają w zadanie Apetyt na piłkę.

Plus nowe turnieje!
Nie przegap nowych turniejów na żywo. Wybierz swój kraj i strzelaj, rób wślizgi i zdobywaj gole w drodze na szczyt tablicy wyników.

Zrzuty z ekranu