REKLAMA
Puchar Cartoona

Puchar Cartoona

Cartoon Network

Opis

Piłka nożna powraca w jeszcze lepszej formie! Zagraj w kompletnie darmową grę piłkarską zatytułowaną Puchar Cartoona! Stwórz własną drużynę, wybierając do niej swoje ulubione posta
Piłka nożna powraca w jeszcze lepszej formie! Zagraj w kompletnie darmową grę piłkarską zatytułowaną Puchar Cartoona! Stwórz własną drużynę, wybierając do niej swoje ulubione postaci Cartoon Network, takie jak Darwin z Niesamowitego świata Gumballa, , Bajka z Atomówek oraz Jabłko z Jabłka i Szczypiora. Opanuj do perfekcji swoje umiejętności i wspólnie z drużyną zdobywajcie gole oraz dostańcie się na szczyt tabeli zwycięzców w największym Turnieju Cartoonowym w dziejach!


STWÓRZ DRUŻYNĘ
Stwórz niepokonaną drużynę złożoną ze starannie wybranych zawodników, których wybierzesz na podstawie ich statystyk i mocy. W tegorocznym Pucharze Cartoona zobaczymy zupełnie nowych zawodników, w tym Jessicę z Craiga znad potoku, , Elliotta i Mo z Elliotta z planety Ziemia oraz Bestię z Młodych Tytanów: Akcji! Możesz wybierać spośród wielu różnych postaci, takich jak:

· Craig i Kelsey z Craiga znad potoku
· Czteroręki i Szybcior z Bena 10
· Cyborg i Raven z Młodych Tytanów: Akcji!
· Jabłko i Szczypior z Jabłka i Szczypiora
· Finn i Jake z Pory na przygodę!
· Darwin i Anais z Niesamowitego świata Gumballa
· Bójka i Bajka z Atomówek
· Panda i Lodomir z Między nami misiami
· Borsukowaty z Mao Mao i Bohaterów Czystego Serca

WYBIERZ KRAJ, KTÓRY CHCESZ REPREZENTOWAĆ
Przygotowaliśmy bogatą ofertę krajów, które możesz reprezentować i poprowadzić do zwycięstwa w Pucharze Cartoona! Rozgrywaj mecze i strzelaj gole, by zdobywać punkty i dostać się na szczyt tablicy zwycięzców.

STRZELAJ BRAMKI
Gra polega na obronie własnej siatki i zdobywaniu goli, jednak to nie będzie łatwe, ponieważ bramki przeciwnika strzeże niepokonany golkiper! Postaraj się zwyciężyć, dryblując, podając i strzelając! Chwytaj również porozrzucane po boisku odlotowe doładowania i zapewnij swojej drużynie niezbędną przewagę (lub wpakuj ją w kłopoty, gdy przeciwnik zdobędzie je jako pierwszy)! Wśród licznych przedmiotów wzmacniających znajdziesz między innymi superprędkość czy bananową tarczę.

GRAJ W LIGACH CARTOONA
Stwórz drużynę złożoną ze swoich ulubionych postaci i zagraj przeciwko Super Ekipom! Wygrywaj mecze, zdobywaj punkty i kończ rozgrywki w różnych ligach! Każda liga ma swój własny fantastyczny puchar. Czy dasz radę zdobyć je wszystkie?

ZYSKUJ DOSTĘP DO PIŁEK, STADIONÓW I POSTACI
Na odblokowanie czeka mnóstwo fantastycznych przedmiotów, w tym ulepszenia statystyk, stadiony w określonych motywach, a także wiele różnych piłek! Warto również wspomnieć o wyjątkowych i zupełnie nowych postaciach, jak na przykład Elliott z Elliota z planety Ziemia!

STAWIAJ CZOŁA CODZIENNYM WYZWANIOM
Masz mnóstwo nowych przedmiotów do odblokowania, więc przydadzą Ci się dodatkowe monety, które zdobędziesz, stawiając czoła codziennym wyzwaniom.

Zrzuty z ekranu