REKLAMA
Czas na zabawę

Czas na zabawę

The Happos Family

Opis

Dołącz do zabawy z rodziną Happosów. Poznaj jej świat i odkryj wszystkie ekscytujące sposoby na wspólne spędzanie czasu, grając w grę The Happos Family: Czas na zabawę! Czekają na
Dołącz do zabawy z rodziną Happosów. Poznaj jej świat i odkryj wszystkie ekscytujące sposoby na wspólne spędzanie czasu, grając w grę The Happos Family: Czas na zabawę! Czekają na Ciebie różne atrakcje: począwszy od lotów w kosmos, aż po organizowanie imprez tanecznych. Z rodziną Happosów nie można się nudzić, dlatego już teraz zagraj w tę zupełnie bezpłatną i wolną od reklam grę!

"・ODKRYWAJ Park Safari rodziny Happosów jest zawsze pełen świetnej zabawy!
・GRAJ Czeka na Ciebie mnóstwo ekscytujących gier. Zabawa z rodziną Happosów nigdy się nie kończy!
・TWÓRZ Możesz kolorować i budować swój własny statek kosmiczny albo urządzić magiczny pokaz. Gra The Happos Family: Czas na zabawę to znakomity sposób na to, by pokazać na co Cię stać!
"

POZNAJ RODZINĘ HAPPOSÓW
Wszyscy członkowie Twojej ulubionej rodziny są gotowi do gry! Wciel się w rolę DJ-a, by urządzić jego przyjaciołom niezapomnianą imprezę, lub zobacz, jak Bella przygotowuje się do wielkiego występu! Poznaj tajniki nauki z Doc Happo lub pomóż Strikerowi i Fixitowi zbudować boisko do gry w piłkę. A to dopiero początek! Rodzina Happosów czeka już tylko na Ciebie, by zacząć zabawę!

ODKRYJ PARK SAFARI RODZINY HAPPOSÓW
"Park Safari, w którym mieszka rodzina Happosów, obejmuje siedem różnych lokalizacji! Chcesz zostać gwiazdą wielkiego formatu? Weź udział w magicznym pokazie i pomóż Belli zorganizować znakomity występ! A może chcesz wcielić się w rolę pirata i poszukać ukrytego skarbu? Kapitan Happo czeka już na Ciebie na swoim statku! Sekretne laboratoria, odlotowe imprezy i zawsze coś nowego do odkrycia - zabawa z Happosami nigdy się nie kończy!

7 lokalizacji takich jak:
• Dyskoteka
• Scena
• Stadion piłkarski
• Laboratorium naukowe
• Statek powietrzny
• Statek piracki
• Kino"

OGLĄDAJ ODCINKI Z RODZINĄ HAPPOS
Chcesz się zrelaksować i obejrzeć ulubiony odcinek z zabawną rodziną Happosów w roli głównej? Nic nie stoi na przeszkodzie! Odcinki serialu The Happos Family są wyświetlane w kinie każdego dnia, więc możesz śmiało dołączyć do swoich ulubionych bohaterów. Regularnie dodawane są także nowe odcinki. Nie przegap żadnego z nich!

NOWE SPOSOBY GRY
Zabawa z rodziną Happosów nigdy się nie kończy! Gra jest regularnie aktualizowana, co oznacza nowe odcinki i nowe sposoby gry!

The Happos Family: Czas na zabawę! to najlepszy sposób dla wiernych fanów, by spędzić niezapomniane chwile z ich ulubioną rodziną Happosów. Dołącz do nich i każdego dnia poznawaj nowe niespodzianki!

Zrzuty z ekranu