REKLAMA

Opis

Eksploruj | Zbieraj | Walcz
W Jump City zapanowała moda na zbieranie minifigurek bohaterów z serialu Młodzi Tytani: Akcja!, a Robin ma na tym punkcie prawdziwą OBSESJĘ. W tym nies
Eksploruj | Zbieraj | Walcz
W Jump City zapanowała moda na zbieranie minifigurek bohaterów z serialu Młodzi Tytani: Akcja!, a Robin ma na tym punkcie prawdziwą OBSESJĘ. W tym niesamowitym bitewnym RPG masz szansę między innymi zwiedzać miasto i odkrywać nowe figurki, podejmować wyzwania, wykonywać zadania poboczne oraz brać udział w turniejach!

77 FIGUREK DO ZEBRANIA
Musisz zebrać je wszystkie! Gromadź figurki Minitytanów ze sklepów rozsianych po Jump City. W każdym z nich znajdziesz inny regularnie aktualizowany asortyment, więc nigdy nie masz pewności, jakie nowe postacie pojawią się na półkach!

Powiększ swoją kolekcję Minitytanów, wzbogacając ją o figurki każdego z ekipy Młodych Tytanów, a także Terry, Kid Flasha, Tytanów z lat 80., Reda X, Batgirl, Silkie oraz wiele innych zaskakujących postaci!

WALKA MINIWOJOWNIKÓW
Skompletuj drużynę i ruszaj do ekscytującej walki w formacie trzy na trzy! Awansuj i testuj różne figurki, by znaleźć swój idealny skład, dzięki któremu wygrasz jeszcze więcej potyczek oraz odblokujesz nowe umiejętności. Laserowe spojrzenie Gwiazdki czy gofrowy atak Cyborga to tylko dwie z niezliczonych możliwości!

Interesująca i zarazem przystępna walka wykorzystująca timer w postaci paska pozwala wykonywać superciosy w czasie rzeczywistym. Pamiętaj, że odpowiednie wyczucie czasu jest wszystkim, a każda decyzja ma znaczenie. Nie zapomnij również zmieniać bohaterów w trakcie bitwy, by stosować ich niesamowite ataki i eliminować przeciwników!

EKSPLORUJ JUMP CITY
Do zwiedzenia masz całe Jump City! Przebiegnij obok Pizzerii na Bohaterskiej, rzuć okiem na figurki w Grocie Zabawek Małego Alfreda i odwiedź wiele innych miejsc znanych z serialu!

W Jump City nie brakuje również innych gotowych do walki kolekcjonerów Minitytanów i znajomych oraz wrogów, którzy mają dla ciebie niespodzianki i zadania poboczne!

Ukończ misje specjalne, weź udział w ogromnych turniejach i odblokuj nowe obszary Jump City, by ostatecznie zostać prawdziwym figurkowym megamistrzem!

Zrzuty z ekranu