REKLAMA

Opis

Pora na misiową grę! Wybaw misie z ich codziennych tarapatów, grając w sześć różnych minigier. Spraw, by Panda został najlepszym baristą w mieście, poćwicz mistyczne sztuki walki z
Pora na misiową grę! Wybaw misie z ich codziennych tarapatów, grając w sześć różnych minigier. Spraw, by Panda został najlepszym baristą w mieście, poćwicz mistyczne sztuki walki z Lodomirem, posmakuj z Grizzem różnych smakołyków z targu i przekonaj się, jaki wynik osiągniesz w każdej z gier!

MISTRZOSTWO W MINIGRACH
• Fotobudka – korzystając z naklejek, pomóż Pandzie podkręcić jego fotki. Zrób Pandzie zdjęcie, a następnie przeciągnij właściwe naklejki na jego twarz, by zdobyć punkty i energię.
• Mistrz patelni – opanuj do perfekcji podrzucanie słynnych na cały świat naleśników Lodomira. Aby podrzucić naleśnik, rusz swoim urządzeniem w górę. Szybkie podrzuty sprawiają, że naleśnik leci wyżej. Podrzuć go tyle razy, ile zdołasz, ale uważaj na sufit!
• Roweriada – poprowadź Grizza do zwycięstwa w wyścigu segwayów. Przechyl urządzenie w tył, aby sterować segwayem i przejeżdżaj przez punkty kontrolne, za co otrzymasz energię. Nie zjeżdżaj z drogi, jeśli chcesz zachować maksymalną prędkość!
• Targ smakoszy – przesuwaj palcem jedzenie do przebywającego na targu Grizza. Zgarniaj smakowite kąski, ale wystrzegaj się tych zepsutych i je wyrzucaj!
• Barista – pomóż Pandzie sprawdzić się w roli baristy w modnej, okolicznej kawiarni. Przechylaj urządzenie i stukaj w przyciski widoczne na ekranie, by napełniać kubki właściwym napojem i serwować go klientom!
• Karate miś – pomóż Lodomirowi opanować do perfekcji wszystkie ruchy wykonywane podczas ćwiczeń. Przesuń palcem po trzech liniach, by wykonać super ruch i zdobyć energię. Jeśli przesuniesz palcem idealnie po linii, zdobędziesz dodatkowe punkty!

GRA DLA WIELU GRACZY
Rywalizuj ze znajomymi w meczach wieloosobowych! Skorzystaj z trybu podaj i graj, by przekonać się, kto zostanie niekwestionowanym zwycięzcą.

ODBLOKUJ ODLOTOWE GADŻETY
Zdobywaj monety, by odblokować zabawne kostiumy, akcesoria i dekoracje do każdej gry.

Produkcja FREE FUR ALL daje mnóstwo frajdy dzięki różnymi minigrom z Grizzem, Pandą i Lodomirem!

Zrzuty z ekranu