REKLAMA
Cartoon Network's Party Dash

Cartoon Network's Party Dash

Cartoon Network

Opis

Gdy grupa złoczyńców wprasza się na przyjęcie organizowane przez Bena 10, ekipę Gumballa i misie, trzeba powiedzieć dosyć! Wybierz jedną z ponad 10 postaci, na przykład Gumballa, D
Gdy grupa złoczyńców wprasza się na przyjęcie organizowane przez Bena 10, ekipę Gumballa i misie, trzeba powiedzieć dosyć! Wybierz jedną z ponad 10 postaci, na przykład Gumballa, Darwina, Anais, Penny, Grizza, Pandę, Lodomira, Inferno, Czterorękiego, Szybciora i Skalniaka, a następnie rzuć się w wir akcji i pokonaj przeciwników.

Postaraj się dotrzeć do końca niesamowicie zabawnych poziomów, a po drodze rozbijaj przeszkody i odbijaj się od wrogów! Staranuj tyle potworów, duchów, dronów i karate-gołębi, ile tylko zdołasz! Zapełnij wskaźnik combo, a zyskasz niesamowite przyspieszenie! Wymieniaj zdobyte monety na doładowania i gadżety oraz dodaj swoim postaciom stylu dzięki wyjątkowym strojom i zabawnym kapeluszom!

ZBIERZ 10 POSTACI!
Odblokuj 10 niesamowitych bohaterów z kreskówki Ben 10, Między nami, misiami i Niesamowity świat Gumballa! Zagraj jako Czteroręki, Inferno, Szybcior, Gumball, Darwin, Anais, Penny, Grizz, Panda i Lodomir!

TRZY EKSCYTUJĄCE ŚWIATY!
Przemierzaj różne światy przypominające miejsca znane z kreskówek Ben 10, Między nami, misiami i Niesamowity świat Gumballa! Buszuj wśród koron drzew, mknij przez wielkie złomowisko lub nieśpiesznie pokonuj prawdziwy tropikalny raj!

SPUŚĆ WROGOM ŁOMOT!
Postaraj się dotrzeć do końca szalonych poziomów rozbijając przeszkody i odbijając się od wrogów! Staranuj tyle potworów, duchów, dronów i karate-gołębi, ile tylko zdołasz! Pamiętaj też, że gdy zapełnisz wskaźnik combo zyskasz niesamowite przyspieszenie!

NIESAMOWITE ULEPSZENIA!
Wymieniaj zdobyte monety na ulepszenia mocy i gadżety! Każdy przedmiot zapewnia specjalne premie, takie jak podwójny taran, dodatkowe życie, bąbelkowe tarcze czy miażdżący młot!

IMPREZOWE STROJE!
Imprezuj w świetnym stylu dzięki wyjątkowym strojom dla wszystkich 10 bohaterów. Do dyspozycji masz też zabawne kapelusze z Pory na przygodę, Atomówek czy Steven Universe!

Nie przerywaj zabawy w grze Dziarskie przyjęcie!

Zrzuty z ekranu