REKLAMA
Spotkanie z Obcym

Spotkanie z Obcym

Ben 10

Opis

CZAS NA BOHATERA! Najgorsi przeciwnicy Bena Tennysona powracają i grożą, że opanują świat! Musisz połączyć siły z Benem i ich pokonać. Przemień się we wszystkich dziesięciu kosmitó
CZAS NA BOHATERA! Najgorsi przeciwnicy Bena Tennysona powracają i grożą, że opanują świat! Musisz połączyć siły z Benem i ich pokonać. Przemień się we wszystkich dziesięciu kosmitów Bena w walkach w rozszerzonej rzeczywistości. Odkryj moc nowych Omni-wzmocnionych obcych Bena i wypróbuj cały oddział bohaterów. Zmierz się ze złoczyńcami w grze Ben 10 – Spotkanie z obcym w rozszerzonej rzeczywistości. Zanurz się w akcji i przeżyj rzeczywiste przygody, wcielając się w superbohatera w swojej własnej superhistorii!

POCHŁANIAJĄCE BITWY W ROZSZERZONEJ RZECZYWISTOŚCI
Użyj rozszerzonej rzeczywistości w zakresie 360 stopni, aby wkroczyć do akcji! Złoczyńcy nadchodzą ze wszystkich stron – i to dosłownie. To ty musisz wszystkich uratować! Użyj swojego urządzenia jako radaru, aby odszukać i zniszczyć nieustannie nadciągające hordy wrogów. Przebijaj się przez armie cyrkowych dziwadeł, gang Pogodynów i innych sługusów zła, a największych wrogów pokonuj sam! Zwariowany klaun Zombozo, zmutowana kryminalistka Królowa Pszczół i międzygalaktyczny władca kosmitów Vilgax zmierzą się z tobą w dynamicznych walkach.

POTĘGA MOCY OBCYCH
Wróg jest zdecydowanie liczniejszy, ale Ty masz do dyspozycji obcych Bena 10! Przeobraź się w Czterorękiego, Diamentogłowego, Inferno, Muchę, Dzikie Pnącze, Kulopłota, Szarą Materię, Szybciora, Turbin Wodny lub Skalniaka i skorzystaj z ich potężnych mocy, aby pokonać wrogów.

Zanurz się w świecie Ben 10 w Ben 10 – Spotkanie z obcym!

Zrzuty z ekranu