REKLAMA
Bohater Omnitrixa

Bohater Omnitrixa

Ben 10

Opis

Przeżyj przygodę w grze Bohater Omnitrixa i rozpraw się z hordami wrogich robotów dzięki pomocy obcych Bena 10! Przeobraź się w Inferno, Szybciora i Skalniaka, a następnie staw czo
Przeżyj przygodę w grze Bohater Omnitrixa i rozpraw się z hordami wrogich robotów dzięki pomocy obcych Bena 10! Przeobraź się w Inferno, Szybciora i Skalniaka, a następnie staw czoła robotom Pary Bucha w błyskawicznych i niesamowitych bitwach. Pamiętaj, że atakując we właściwym momencie uszkodzisz je najbardziej.

Sterowanie za pomocą stuknięć i przesunięć palca pozwala łatwo się rzucić w wir akcji, ale dynamiczne walki i zróżnicowane ataki przeciwników wymagają zarówno szybkiej reakcji, jak i rozwiniętego zmysłu strategicznego. Kolekcjonuj sprzęt i rozwijaj umiejętności obcych, zwiększając ich szybkość, siłę i wytrzymałość, a także używaj ich unikalnych zdolności, by pobić swój rekord!

POGROM ROBOTÓW BUCHA
Para Buch włączył do akcji armię robotów! Ben 10 musi skorzystać z mocy obcych, by go powstrzymać. Graj jako Omni-wzmocniony Inferno, Szybcior lub Skalniak i pokonaj nieskończone zastępy mechanicznych najeźdźców.

NIEUSTANNA WALKA
Atakuj i broń się, stukając w ekran lub przesuwając po nim palcem, oraz poznawaj unikalne wzorce ataków bezwzględnej armii robotów!

BOGACTWO ULEPSZEŃ
Wzbogacaj swój arsenał o nowe umiejętności, podnoś statystyki, by zwiększać siłę i wytrzymałość, oraz zdobywaj ulepszenia, dzięki którym zyskasz przewagę w walce. Pamiętaj, że każda rozgrywka to kolejna szansa, by coś udoskonalić!

PODNIEŚ RANGĘ I ZWIĘKSZ SWOJĄ MOC
Masz już najwyższy poziom? Żaden problem! Możesz poświęcić część zasobów i uzyskać wyższą rangę, co zwiększy limit poziomów i odblokuje nowe, jeszcze potężniejsze elementy.

Opanuj do perfekcji rozgrywkę obcymi Bena 10 i spróbuj pobić swój rekord w Bohaterze Omnitrixa!

Zrzuty z ekranu