REKLAMA
Ben Kontra Szlam

Ben Kontra Szlam

Ben 10

Opis

Ben 10: Ben kontra szlam to kontynuacja darmowego hitu Super Szlamowy Atak. Tym razem wyzwania są jeszcze lepsze, trudniejsze i jeszcze bardziej OŚLIZGŁE! Steruj każdym z dziesięci
Ben 10: Ben kontra szlam to kontynuacja darmowego hitu Super Szlamowy Atak. Tym razem wyzwania są jeszcze lepsze, trudniejsze i jeszcze bardziej OŚLIZGŁE! Steruj każdym z dziesięciu supersilnych obcych Bena i wejdź jak najwyżej, unikając przy tym przeszkód i zbierając monety. Po drodze znajdziesz Omni-wzmocnienia i zabawne stroje, a także możliwe do odblokowania kapelusze i stworki z dodatkowymi umiejętnościami, dzięki którym wejdziesz jeszcze wyżej!

WSZYSTKO KRĘCI SIĘ WOKÓŁ SZLAMU
Biegaj, skacz i wspinaj się, by uciec przez szlamem! Nie będzie jednak łatwo! Podczas ucieczki i próby pobicia kolejnego rekordu stawisz czoła latającym kulom szlamu, wrogim stworzeniom, znikającym blokom oraz wielu innym sprytnym pułapkom i niebezpieczeństwom. Jak wysoko wejdziesz, nim pochłonie Cię szlam?

30 GRYWALNYCH POSTACI
Steruj każdym z dziesięciu obcych Bena, w tym Czterorękim, Inferno, Diamentogłowym, Szybciorem, Kulopłotem, Skalniakiem, Dzikim Pnączem, Szarą Materią, Muchą i Turbinem Wodnym, a TAKŻE ich Omni-wzmocnionymi wersjami w zabawnych strojach. Chcesz zobaczyć Skalniaka w stroju drwala? A może Diamentogłowego przebranego za rycerza w lśniącej zbroi? Czekają na Ciebie obaj wraz z wieloma innymi atrakcjami! W grze Ben kontra szlam zawsze jest coś nowego do odblokowania!

ZBIERAJ POMOCNE STWORKI
Odszukaj i zbierz rozmaite stworki ze specjalnymi mocami, dzięki którym przetrwasz dłużej i wejdziesz jeszcze wyżej. Wśród nich znajdziesz Agromiśka z niesamowitymi mocami rozbijania bloków czy Ciemnookiego, który sprawi, że błyskawicznie pokonasz kolejne poziomy! Podczas rozgrywki wypatruj tych małych pomocników i wielu innych stworków kryjących się w zakamarkach poziomów.

Zagraj w BEN KONTRA SZLAM i pomóż Benowi 10 zostać najlepszym poskramiaczem szlamu na świecie!

Zrzuty z ekranu