REKLAMA
Puchar Cartoona 2020

Puchar Cartoona 2020

Cartoon Network

Opis

Zagraj w całkowicie bezpłatną grę futbolową zatytułowaną Puchar Cartoona 2020! Wybierz swoje ulubione postacie z seriali Cartoon Network, takie jak Lodomir z Między nami, misiami,
Zagraj w całkowicie bezpłatną grę futbolową zatytułowaną Puchar Cartoona 2020! Wybierz swoje ulubione postacie z seriali Cartoon Network, takie jak Lodomir z Między nami, misiami, Batgirl z DC Superhero Girls czy Darwin z Niesamowitego świata Gumballa. Opanuj grę do perfekcji i wspólnie z innymi zawodnikami strzelajcie gole i pnijcie się po szczeblach turnieju!

Gra polega na obronie własnej siatki i zdobywaniu goli, jednak to nie będzie łatwe, ponieważ bramki przeciwnika strzeże niepokonany golkiper! Postaraj się zwyciężyć, dryblując, podając i strzelając! Chwytaj również porozrzucane po boisku odlotowe doładowania i zapewnij swojej drużynie niezbędną przewagę (lub wpakuj ją w kłopoty, gdy przeciwnik zdobędzie je jako pierwszy)! Wśród licznych przedmiotów wzmacniających znajdziesz między innymi superprędkość czy bananową tarczę.


Na meczach piłkarskich nie może zabraknąć sędziego, dlatego w tym roku w tej roli wystąpi Nicole z Niesamowitego świata Gumballa! Miej się na baczności, bo wystarczy jedno nieczyste zagranie, a Nicole nie zawaha się użyć gwizdka!

Puchar Cartoona to gra pełna zabawy i szybkich zwrotów akcji. Sterowanie zawodnikami i walka o tytuł mistrza to czysta przyjemność! Udowodnij, że drzemie w Tobie piłkarski talent i zdobądź mistrzowski tytuł.

STWÓRZ DRUŻYNĘ
Stwórz wspaniałą drużynę złożoną z bohaterów najlepszych seriali Cartoon Network:

·      Batgirl i Wonder Woman z DC Super Hero Girls
·      Craig i Kelsey z Craiga znad Potoku
·      Czteroręki i Szybcior z Bena 10
·      Robin, Cyborg i Raven z Młodych Tytanów: Akcja!
·      Jabłko i Szczypior z Jabłka i Szczypiora
·      Finn i Jake z Pory na przygodę!
·      Gumball i Darwin z Niesamowitego świata Gumballa
·      Bójka, Bajka i Brawurka z Atomówek
·      Grizz, Panda i Lodomir z Między nami, misiami
·      Mao Mao i Borsukowaty z Mao Mao i Bohaterów Czystego Serca

Stwórz niepokonaną drużynę, starannie wybierając zawodników na podstawie ich statystyk i zalet, takich jak skuteczność, szybkość i siła strzału. W tegorocznym Pucharze Cartoona zobaczymy nowych zawodników, w tym Mao Mao i Borsukowatego z Mao Mao i Bohaterów Czystego Serca.

WYBIERZ KRAJ, KTÓRY CHCESZ REPREZENTOWAĆ
Przygotowaliśmy bogatą ofertę krajów, które możesz reprezentować i poprowadzić do zwycięstwa w Pucharze Cartoona! Rozgrywaj mecze i zdobywaj bramki, by zdobywać punkty i się dostać na szczyt tablicy zwycięzców.

UKOŃCZ CODZIENNE WYZWANIA
Zdecydowanie więcej rzeczy do odblokowania to konieczność zdobycia dodatkowych monet, dlatego właśnie wprowadziliśmy codzienne wyzwania! Każdego dnia możesz stawić czoła trzem z nich i w nagrodę otrzymać monety. Wyzwania czekają na ekranie głównym! Rzuć okiem na kilka przykładów codziennych wyzwań:
· Doprowadź do strzelenia 2 goli jako Bajka z serialu Atomówki
· Wykonaj 5 wślizgów w turnieju
· Podaj do zawodnika ze swojej drużyny 6 razy w turnieju

Zrzuty z ekranu