REKLAMA
Puchar Cartoona 2019

Puchar Cartoona 2019

Cartoon Network

Opis

Podawaj, odbieraj piłkę przeciwnikowi i zdobywaj bramki w Pucharze Cartoona - całkowicie bezpłatnej grze futbolowej! Do udziału w tych odlotowych zawodach piłkarskich zapraszają Tw
Podawaj, odbieraj piłkę przeciwnikowi i zdobywaj bramki w Pucharze Cartoona - całkowicie bezpłatnej grze futbolowej! Do udziału w tych odlotowych zawodach piłkarskich zapraszają Twoje ulubione postacie z Cartoon Network. Rozgrywaj mecze i wygrywaj turnieje, aby zdobywać punkty. Osiągnij mistrzowski poziom i pokonaj wszystkich przeciwników, aby znaleźć się na szczycie tabeli zwycięzców!

Gra polega na zdobywaniu goli i obronie własnej bramki. Nie jest to jednak proste zadanie - bramki przeciwnika strzeże niepokonany golkiper! Walcz o piłkę, drybluj, podawaj i strzelaj, aby zwyciężyć w każdym meczu! Na boisku będą się pojawiały odlotowe doładowania, takie jak super prędkość i tarcza ochronna, dzięki którym Twoja drużyna może dostać zastrzyk potężnej energii (albo napotkać problemy, jeśli doładowania dostaną się w ręce przeciwnika)!

Na meczach piłkarskich nie może zabraknąć sędziego, dlatego w tym roku w Pucharze Cartoona w tej roli wystąpi Nicole z Niesamowitego świata Gumballa! Miej się na baczności - jedno nieczyste zagranie i Nicole nie zawaha się użyć gwizdka!

Puchar Cartoona to gra pełna zabawy i szybkich zwrotów akcji. Sterowanie zawodnikami i walka o tytuł mistrza to czysta przyjemność! Udowodnij, że drzemie w Tobie piłkarski talent i zdobądź mistrzowski tytuł.

Zrzuty z ekranu