REKLAMA
Buduj i ścigaj się 2

Buduj i ścigaj się 2

Boomerang

Opis

Gra Boomerang Buduj i ścigaj się 2 ma wszystko to, co kochałeś w pierwszej części Buduj i ścigaj się, ale jest JESZCZE LEPSZA! Klasyczna gra powraca z nowymi postaciami, nowymi sam
Gra Boomerang Buduj i ścigaj się 2 ma wszystko to, co kochałeś w pierwszej części Buduj i ścigaj się, ale jest JESZCZE LEPSZA! Klasyczna gra powraca z nowymi postaciami, nowymi samochodami, nowymi torami i całym MNÓSTWEM sposobów na modyfikację pojazdów. Dzięki nim stworzysz najlepszą wyścigówkę! Wybieraj zespoły złożone z Twoich ulubionych postaci, zaprojektuj każdy centymetr swojego wozu, a później ruszaj na tor z pomocą zabawy i przycisków do sterowania!

TWÓRZ
W Boomerang Buduj i ścigaj się 2 możesz się nie tylko ścigać – możesz też stworzyć swoje idealne auto! Najpierw wybierz styl samochodu – od smukłej wyścigówki po opasły czołg. Są też inne modele! Później czas na koła: chcesz prawdziwego czekoladowego pączka w roli przedniego koła? Proszę bardzo! Wolisz klasyczne koła wyścigowe? Żaden problem, możesz je nawet mieszać! Koła już wybrane? Czas na KOLORY! Możesz pomalować swoje auto jak chcesz i iloma kolorami chcesz tak, żeby naprawdę było Twoje. A to wciąż NIE WSZYSTKO! Zmodyfikuj swój wóz za pomocą rozmaitych akcesoriów, od silników rakietowych przez balony po akwaria dla rybek, a później idź o kolejny krok dalej z naklejkami Twoich ulubionych postaci z Boomerang! Możesz też stworzyć wiele aut, aby do każdego wyścigu wystawić inne!

ŚCIGAJ SIĘ
Gdy Twój wymarzony wóz będzie już gotowy, czas na wyścigi! Zmierz się z innymi kierowcami na dzikich, pokręconych torach wypełnionych superszybkimi prostymi odcinkami, wielkimi wzgórzami i rampami do EPICKICH skoków. Sprawdź, jak szybko pokonasz tor, wyprzedzając przeciwników i zbierając ładunki. Możesz zwiedzić pięć światów pełnych rozrywki, każdy z nich posiada trzy różne tory do opanowania! Od spokojnych zielonych lasów po tropikalne wyspy i strzeliste miasta, zawsze znajdziesz dla siebie coś nowego!

WYBIERZ SWÓJ ZESPÓŁ
Są tu Twoi ulubieni bohaterowie Boomerang i są gotowi do wyścigu! Gdy już stworzysz swoje auto nadejdzie pora na wybranie kierowcy, który zapewni Ci wygraną na torze. Sprawdź listę zespołów poniżej i wybierz swoich ulubieńców:

∙ Scooby-Doo i Kudłaty z serialu Scooby-Doo!
∙ Tom i Jerry z serialu Tom i Jerry!
∙ Taz i Kaczor Daffy z serialu Nowe Zwariowane Melodie!
∙ Królik Bugs i Kojot Wiluś z serialu Nowe Zwariowane Melodie!
∙ Dick Dastardly i Muttley z Odlotowych Wyścigów!

ZBIERAJ SAMOCHODY 
Buduj i ścigaj się 2 ma więcej samochodów niż dotychczas! Możesz odblokować i modyfikować wiele modeli, od opływowych wyścigówek przez UFO po statek piracki na kółkach i WIELE INNYCH! Nigdy nie wiadomo, co nowego odblokujesz, więc ścigaj się, aby uzupełnić swoją kolekcję i uczynić ze swojej wyścigówki arcydzieło.

ODBLOKUJ TORY
Z pięcioma światami i trzema torami wyścigowymi w każdym masz mnóstwo miejsc, po których możesz pędzić! Ścigaj się z czasem, aby pobić swój rekord i wyprzedzaj pozostałych kierowców. Im więcej się ścigasz, tym więcej torów możesz odblokować! Czy odblokujesz je wszystkie i zostaniesz ekspertem od wyścigów?

ZDOBĄDŹ ULEPSZENIA
W czasie wyścigów zbieraj monety, aby zdobyć nowe ulepszenia i modyfikacje dla swoich pojazdów! Możesz odblokować mnóstwo świetnych i zabawnych części do swojego auta, więc nigdy nie zabraknie Ci sposobów na poprawienie wyglądu wyścigówki! Od patelni przez imprezowe czapeczki po bazookę ACME – nigdy nie wiesz, co odblokujesz jako następne!

Zrzuty z ekranu